Kodėl mes

Viena iš pagrindinių MB Vmarine siūlomų paslaugų – vandens transporto, bei kitos technikos Yanmar variklių tiekimas, diagnostika bei remontas. Japoniški varikliai –garantuotas ilgas tarnavimo laikotarpis.

4LHA_DTP4LHA-DTP

MB Vmarine atstovauja Yanmar jūrinių variklių segmentą .Yanmar varikliai ir dalys yra aukščiausios kokybės ir puikiai tinkamos įvairioms transporto priemonėms, pramoninei, laivams. Yanmar kompanija savo veiklą Japonijoje pradėjo 1912 metais, per daugiau nei 100 metų gaminamas detales bei variklius ištobulino, kad atitiktų auksčiausius rinkos standartus. Yanmar kKompanija orientuojasi į skirtingus sektorius,  gaminami įvairioms sferoms pritaikyti varikliai:

  • pramonei;
  • žemės ūkiui;
  • statyboms;
  • pramoginiams laivams;
  • komerciniams laivams;

Visi varikliai gaminami remiantis kompanijos misija – būti patvarūs, patikimi, modernūs. Jūsų įsigyjamas naujas Yanmar variklis, jei prižiūrimas profesionalų, tarnaus ilgiau nei technika, į kurią jis sumontuotas.

Turint atsarginių dalių poreikį „Yanmar“ varikliui, būtina kreiptis į MB Vmarine specialistus. Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs specialistai galės atlikti diagnostiką, tiksliai nustatyti, kuri dalis sugedo ir ją pakeisti. Po remonto, keistoms dalims yra suteikiama garantija, kad galėtumėte turima technika naudotis be rūpesčių.

Dalių pasirinkimas spausti čia

Siūlomos paslaugos

Savo siūlomame asortimente, teikiame naujus „Yanmar“ variklius, kuriuos atstovaujame tiesiogiai, taigi galite būti užtikrinti siūlomos prekės autentiškumu, kokybe bei geriausios kainos garantu.

Jei Jus domina visiškai nauji „Yanmar“ varikliai, tai viskas, ką mums reikia žinoti apie prekę – seno variklio markę bei varikliui keliamus techninius reikalavimus.

Būdami Yanmar atstovais Lietuvoje, tiekiame tik originalias Yanmar dalis.

Jei Jūsų technikai reikalingas jau nebegaminamas variklis, padėsime Jums variklį įsigyti dalimis – pilnai surinktą variklio galvutę bei bloką atskirai. Padėsime Jums sukomplektuoti net nebegaminamą variklį originaliomis dalimis, jei būtent toks modelis yra labiausiai pageidaujamas.

Mūsų paslaugų pakete – ne tik kokybiški Yanmar varikliai ir dalys, bet ir šio gamintojo variklių taisymas, dalių keitimas. Jei Jus domina remontas arba naujojo variklio sumontavimas – MB Vmarine siūlo pasinaudoti mobiliojo serviso darbuotojais, kurie atvyksta ir diagnozuoja gedimus, atlieka smulkų remontą, įmontuoja naujus „Yanmar“ variklius į Jūsų techniką. Ši paslauga itin aktuali, jei Jums reikalingas nebegaminamas modelis, kurį lengvai sukonstruos mūsų kvalifikuoti specialistai.

Taipogi mes atstovaujame pasaulinius lyderius mobilių jėgainių instaliacijos ir kiti mobilūs sprendimai – Mastervolt

mastershunt & easyview