Kaip nupirkti naują arba naudotą Laivą

on
Categories: Developements by Vmarine, Uncategorized @lt

Konsultacijos, suradimas, pirkimo sutarties analizė, laivų parplukdymas į Lietuvą

Mūsų profesionali komanda, turinti ilgametės paritries laivų konstrukcijose bei sistemose, navigacijoje jūrose, naujų bei naudotų laivų pirkime siūlo surasti, parinkti pagal pirkėjo poreikius laivą, techniškai įvertinti bei paruošti pirkimo-pardavimo sutartį.

Kodėl mes?

Būdami jūrinių Yanmar dyzelinių variklių atstovais, mes puikiai kaip niekas kitas išmanome laivo variklių ir komponentų subtilybes, atliksime Laivo patikrinimą arba konsultuosime. Mes susiduriame su daugybe pirkimų, kada rasti trūkumai buvo naujiena tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, arba buvo rasti paslėpti korpuso ar transmisijos defektai.

Visos paminėtos aplinkybės įtakoja perkamo Laivo vertę, naujojo savininko kaštus ir saugumą jūroje.

laivo pirkimas konsultacijos
Romantiškas vakaras viršutiniame denyje

Mūsų surasti, techniškai patikrinti ir parplukdyti laivai – Grandezza 40, Targa 37 bei kiti. Laivai į savo namus turi atvykti Jūra.

Interjero išplanavimo konsultacijos – gyvenimas ant vandens

Jūsų antrieji namai turi atitikti jūsų poreikius. Svarbios visos detalės, nuo stalo vietos iki skalbimo mašinos ar indaplovės. Visa tai galima suplanuoti jūsų laive.

Mūsų partnerių ir kolegų tinklas Skandinavijoje padės spręsti visus klausimus susijusius su laivo istorijos analize, defektų šalinimu ir grįžimu į Lietuvą.

Mes padėsime įgivendinti Jūsų svajonę!